Menu

فیلم جدید

سایت دانلود فیلم سریال جدید رایگان

دانلود فیلم خورشید نیمه شب با مجوز رسمی

دانلود فیلم خورشید نیمه شب با مجوز رسمی اثری از شبیر شیرازی, دانلود رایگان کامل فیلم خورشید نیمه شب با مجوز رسمی با لینک مستقیم کم حجم کیفیت بالا عالی, دانلود فیلم خورشید نیمه شب با مجوز رسمی سینمایی ایرانی جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی نیاز به خرید اشتراک ویژه با مجوز رسمی

دانلود فیلم خورشید نیمه شب

دانلود فیلم خورشید نیمه شب

 

تمام همــی؟ من همه اینها را دوست دارم. "عباس معروفی" از کتاب: سال بلوا برچسب‌ها: اشعار عباس معروفی 7 نظر | توسط: نیما چهارشنبه 2 مرداد‌ماه سال 1392 ساعت 07:59 ق.ظ راه غربت من شده نبودن تو. همه چیز را مثل موهات به باد بسپار دلت را به من. یادت نرود مال منی! این رنگ‌های نو به نو این جنگ‌های ویرانگر این سنگ‌های مرگ و زندگی همه حواس آدم را پرت ان کنم توی جیب‌هام بگذار قشنگی‌ات را قورت بدهم دنیا ناامن شده بانوی من! تو نباشی آنقدر گریه می‌کنم که خدا دنبالت بگردد و در آغوش تو همچو شمع شعله می کشد پروانه ی نارنجی من! هر قطره که می چکم یک شعر به دامنت می افتد بزن به موهات و راه بیفت می خواهم آمدنت را قاب کنم.

خورشید نیمه شب -  سال ساخت: 1394 | پخش: ؟ | پخش کننده: کول دانلود تهیه کننده: شهاب حسینی | نویسنده: ؟ | کارگردان: شبیر شیرازی

اسامی بازیگران خورشید نیمه شب شهاب حسینی ، رضا یزدانی ، آرمان درویش ، سنبل اعظمی ، آزاده مهدی زاده ، سید علی سجادی و سمانه اسماعیلی .

 خلاصه داستان خورشید نیمه شب: ۹ روز از زندگی خواننده جوانی را به تصویر می کشد که متفاوت ترین روزهای عمر او به حساب می آیند.

خبرهای جدید از خورشید نیمه شب شهاب حسینی که تهیه کننده فیلم «خورشید نیمه شب» است در بخشی از این فیلم همراه با رضا یزدانی در سکانس کنسرت جلوی دوربین رفته است. به گزارش خبرگزاری مهر، این در حالی است که آرمان درویش و سنبل اعظمی ایفاگر نقش های اول این فیلم هستند و در سکانس های مربوط به کنسرت، درویش نیز حضور داشته است. آزاده مهدی زاده، سید علی سجادی و سمانه اسماعیلی نیز بازیگرانی هستند که در کنار آرمان درویش و سنبل اعظمی بازی در دیگر نقش های اصلی «خورشید نیمه شب» را برعهده دارند. شهاب حسینی در این فیلم علاوه بر تهیه کنندگی، وظیفه انتخاب بازیگر و بازیگردانی را نیز به عهده داشته است. «خورشید نیمه شب» محصولی از مجموعه شهر فرش است که شهاب حسینی مدیریت فرهنگی آن را بر عهده دارد.

 

 

دانلود فیلم خورشید نیمه شب

Go Back

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.